Denizli Düğün Hikayesi | Cem Batmaz
facebook instagram vimeo 500px

DENİZLİ DÜĞÜN HİKAYESİ

DENİZLİ DÜĞÜN HİKAYESİ

Denizli düğün hikayesi olarak, düğün gününüzün sabah kuaför hazırlıklarından düğününüze kadar olan sürecinde yaşanan en doğal ve özel anları kısa videolarla kurgusal olarak çekilmesidir.

DÜĞÜN HİKAYESİ NEDİR?

Son yıllarda, evlenecek çiftlerimizin tercih ettiği ve düğün sektöründe tred haline gelen bir oluşum..

DÜĞÜN HİKAYESİ AŞAMALARI NELERDİR?

KUAFÖR:

Düğün hikayesi ilk olarak kuaför hazırlıklarının çekimiyle başlar. Gelin başı ve gelin makyajı yapımı aşamaları, gelin duvağı takımı, size özel ufak detayların  (gelinlik, gelin tacı, gelin çiçeği, evlilik yüzüğü vb. gelin aksesuarları) çekimi gerçekleştirilir.

GELİN ALMA:

Düğün hikayesinin ikinci aşaması olan gelin alma, damadın gelini evden alması ve bu sırada yaşanan duygusal ve doğal anları kapsar. Bu aşama düğün hikayesinin belki de en özel anlarıdır. Dolayısıyla burada çıkan pozlar en doğal düğün pozları olabilir.

DIŞ ÇEKİM:

Evden çıkıldıktan sonra dış süreci başlar. Düğün hikayesi videosu dış çekim anlarını da kapsar. Record Yapım Wedding ailesi olarak dış çekimlerinizde oluşan doğal görüntüleri de düğün hikayesi videonuza ekleyerek filminizin daha kapsamlı ve daha sinematik görüntülerden oluşmasını amaçlarız. Dış çekiminin yapıldığı mekanın dokusu düğün hikayenize farklı bir renk, sıcaklık katar ve bütünlük sağlar.

İLK DANS VE EĞLENCE:

Bu aşama çiftlerin evliliğe ilk adım attıkları en fazla heyecanlandıkları aynı zamanda da en fazla eğlendikleri aşamadır. Düğün fotoğrafçısı için de düğün hikayesi filminin en profesyonellik isteyen aşamasıdır. Bu aşamada çiftler artık düğün fotoğrafçısından bağımsız hareket eder hatta unutur. Düğün fotoğrafçısının doğal ve düzgün fotoğraf kareleri ve stabil video görüntüleri yakalaması gerekir. Çiftlerle önceden planlanan çekim anları unutulabilir. Dolayısıyla her koşula hazırlıklı olunmalıdır. Düğün hikayesinin finali ilk dans ile bitebilir yada isteğe bağlı olarak yapılan planlama dahilinde düğün sırasında ve sonrasında yaşanan eğlence anları da düğün hikayesine dahil edilebilir.

NEDEN DÜĞÜN HİKAYESİ ÇEKTİRMELİYİM?

Düğün fotoğrafçılığı ve dış çekim artık düğün hazırlıklarında listenin başlarında yer almaktadır. Özellikle dış çekim türünün yayılmasıyla birlikte evlenecek çiftlerde bu istek daha da artmıştır.

Her sektörde olduğu gibi düğün fotoğrafçılığı da durmadan gelişen ve yeniliklere ayak uyduran, fikir üreten bir yapıya sahiptir. Bu ürünlerden biride hiç kuşkusuz düğün hikayesi fikri.

Düğün hikayesi düğün gününüzün bütün anlarını kapsaması açısından çok özeldir. Düğün fotoğraflarınızda sadece poz verdiğiniz kadar var olur ve hatırlarsınız. Ancak düğün hikayesi size o günü en ince ayrıntısına kadar yaşatabilir. Düğün hikayesi çekimi yaptığımız bir çok çiftten duyduğumuz cümleler: ‘’evlendikten bir hafta sonra izlememize rağmen o günle ilgili bir çok şeyi hatırlamadığımızı fark ettik. İzledikçe aklımıza geldi ve çok şaşırdık çok duygulandık’’

Düğün hikayesinin yarattığı bu etkiyi birde yıllara vurduğunuzda sizde nasıl duygular uyandıracağını düşünün. Kesinlikle çok yoğun olacaktır.

 

Denizli Düğün Hikayesi / Denizli Düğün Fotoğrafçısı

Herkes özel günlerini saklamak, en iyi şekilde muhafaza etmek ister. Çünkü günümüzde insanlar yaşadıkları stresli hayattan anılar ile kurtulur. Değer verdiklerinizi en iyi biçimde saklamak istiyorsanız havadan video çekimi yöntemini denemelisiniz. Bir hava aracı ile pek çok farklı açıdan çekim yapan, yaşadığınız mutluluğu en küçük detayına kadar kaydeden havadan fotoğraf çekimi ile sıradan bir fotoğrafçıya yapacağınız ödemeden çok daha uygun fiyatlara çok daha iyi bi hizmet satın alabilirsiniz.
 

Bir insanın aynı anda her noktayı gözleyebilmesi ve fotoğraf çekmesi mümkün olmuyor. Ancak havadan video çekimi ile o an ne yaşanıyorsa her noktasına kadar kaydedebilirsiniz. En mutlu anılarınızı riske atmayın, hiçbir saniyesini kaçırmayın.
 

Fotoğraf ve video insanların hislerini, düşüncelerini paylaşmada başkalarına kendini ifade etmede temel araçlardan bazılarıdır. Eğer doğru açı ve profili yakalayacak olursanız karşınızdakine ulaşmanız bir hayli kolaylaşacaktır. Kişisel kameralar özellikle cep telefonu kameralarının gelişmesi ile birlike herkes fotoğraf çekmeye ve bunları arkadaş çevreleri ile paylaşmaya çalışıyor. Ancak kaliteli bir kamera en iyi fotoğraf için yeterli değildir. Doğru açı, ışık gibi pek çok etmen de işin içine giriyor. Bu noktada yardımınıza havadan video çekme yöntemi giriyor. Drone denen hava araçlarının yardımı ile kullanılan bu yöntem, size farklı açılardan pek çok fotoğraf ile birlikte en ufak detayların dahi yer aldığı bir de video sunuyor.

Sizler için özel günlerinizi değerli kılmak ve düğün hikayenizi en güzel şekilde sizlere sunmak isteriz. Havadan çekimler ile düğün hikayeniz eşsiz bir hal alabilir ve hatırladıkça yüzünüz gülebilir. Havadan video çekimi için yapılan en güzel çalışmalar düğün hikayeleri çalışmaları olmaktadır.

yukari