İzmir Düğün Hikayesi

Seval + Umut from cembatmaz on Vimeo.

 

İşte İzmir düğün fotoğrafçısı : Ali Aygır için çektiğim Düğün Hikayeleri Fotoğraflar sayesinde anılar biriktiriyor ve bunları sevdiklerimizle paylaşıyoruz. Çektirmiş olmak için değil anılarımızı saklamak adına fotoğraf çektirdiğimiz için hiç birimiz yapmacık fotoğraflarımız olsun istemeyiz. Hayatımızın en özel günü gelip çattığında ilk işimiz düğün hikayesi aramak oluyor. Dış çekime İzmir düğün hikayesi karar verdik ve doğal anlardan oluşan hikayemizi karelemek istiyoruz. Her şeyi ayarladık peki ya pozlar ? Pozlarımızın doğal olması hepimizin baş isteğidir. Çekimlerde tamamen stresten uzak, rahat, doğal olmalısınız. Genellikle çiftler bu heyecanlı deneyime giderken gergin olurlar ve bu gerginliği ortama da yansıtırlar.

 


Çekime giderken yanınıza size eşlik edecek eğlenceli arkadaşlarınızı almak ortamın gergin havasını kırmak adına yapacaklarınızdan bir tanesidir. Ayrıca her pozun fotoğrafçı tarafından söylenmesi doğal pozlardan ziyade yapmacık pozlar ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Doğaçlama kendinizin verdiği pozlar daha doğal fotoğraflarınızın olmasını sağlayacaktır. Çekimi eğlenmek, anı biriktirmek gibi düşünerek kendinizi olayın akışına bırakın. Eğlenerek en güzel gününüzün anısına bir çekim anısı daha ekleyin.


 

Uygun Koşulları Tercih Edin

Fotoğraf çekimine kısa bir süre ayırmayın. Aksilikler olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurun. Düğün fotoğrafçısı ayarlandıktan sonra dış çekim için düğün günü değil de başka bir gün çektirmeyi seçenekleriniz arasında bulundurun. İzmir düğün fotoğrafçısı önerileri dikkate alın. Dış çekimde mümkün olduğunca o an ki şartlar dahilinde uygun saati seçin.