Düğün Hikayesi Nedir

Düğün hikayesi son zamanlarda yeni evlenecek çiftler tarafından oldukça sık tercih edilen yeni bir akımdır.

Düğün hikayesi, düğün belgesel, düğün klibi, düğün günü hikayesi şeklinde isimlerle de anılır. Düğün hikayesinde amaç bir çiftin hayatlarının belki de en önemli gününü anılaştırmak, muhafaza etmek istemeleridir. Düğün hikayasi günümüz de dünya evine giren çiftler tarafından çok tercih edilen bir akım. Peki düğün hikayesi nasıl çekilir derseniz, izmir düğün hikayesi profesyonel ekipmanlar kullanmaktadır. 
 

Düğün günü tüm gün izmir düğün hikayesi ekibi yanınızda bulunur kuaförden düğün sonuna kadar çiftin odak noktası olarak çekimi sürdürür. Çekim sonunda belirli kurgu aşamalarına geçerek size hikaye halinde teslim ediliyor. Düğün hikayesi çekilen videoya sonradan eklenen müzikleri ile de son derece romantik ve duygusal bir yapım olmaktadır. Yıllar geçsede çok güzel bir anı olarak tekrar tekrar sevdiklerinizle izleyebileceğiniz modası geçmeyecek düğün hikayesi içerisinde bir çok seçenek bulunmaktadır. Tüm düğün çekimi harici olarakta dış çekim save the date çekim seçeneği de mevcuttur.
 

Düğün hikayesi, klasik bir çalışma değildir. Bazı önemli özellikleri bulunmaktadır:

  • Düğün hikayesi sayesinde elinizde 2-3 dakikalık çok güzel görüntülerden oluşan bir video bulunur.
  • Düğün klibi, klasik video çekimi gibi olmadığı için, insanlar izlerken sıkılmaz ve sizin düğününüze hayranlık duyarlar.
  • Düğün günü hikayesi maliyeti bir düğün düşünüldüğünde çok fazla değildir. Ömrünüzün en önemli günü için üstelik.
  • Düğün hikayesi içinde gelin ve damat, daha rahattırlar, ortaya çıkan video düğün içindeki videodan çok daha güzel olacağı kesindir.
  • Düğün hikayesi çekimlerinde genellikle dronelar kullanılır, videonun estetiği için çok önemlidir.
  • Teknik araçlar özellikle kamera ve ışık sistemleri daha rahat kullanılabilir; bu yüzden düğün hikayeleri daha güzel- temiz bir görüntüye sahip olurlar.


DÜĞÜN HİKAYESİ FİYATLARI NASIL BELİRLENİR?

İzmir düğün hikayesi fiyatlarında önemli olan çiftin ayırabileceği bütçedir. Bu özel günde çiftin bütçesine göre istenilen mekanda istenilen kalitede bir film yakalanabilir.