İzmir Düğün Hikayesi Hakkında

Biz İzmir Düğün Hikayesi ekibi sizlere bu blogda Düğün Hikayesi Nedir? Düğün Hikayesi Fiyatları Nelerdir ? Düğün Hikayesi Kurgu Nasıl Yapıyoruz ? gibi konulara ele alıcaz.

Dünya evine giren çiftlerimizin düğün fotoğrafçısı seçerken düğün hikayesi çekimine göz önüne alarak karar veriyor. Düğün hikayesi eski tip omuz kamera görüntülerinin aksine eskimeyecek sizin için hızlı geçen günü güzel şekilde anlatacak özel detayları hatırlayacak biçimde montajlanır. Düğün hikayesi çekimine sabahtan kuaförde makyajınız yapıldıktan sonra başlarız, makyajınız ve saçınız yapılırken etraftaki misafirlerin eğlencesi uzaktan kaydedilir. Düğün hikayesi çekilirken en çok özen gösterdiğimiz şey o anın akışını bozmamak herşeyi natural haliyle çekmektir. İlk karşılaşma, gelin alma, nikah, eğlence ve bu anlarda en ufak detaylar çekilir. 

 

Düğün hikayesi kurgu yaparken en özel anları ayırıyoruz onlar üzerinde işlem yapıyoruz fakat çekilen tüm görünleri size teslim ediyoruz. Düğün hikayesi müzikleri seçerken düğünün akışına göre seçiyoruz, düğün hareketli ve boş eğlenceli ise çılgın müzikler kullanıyor. Düğün yavaş ise slow düğün müzikleri kullanıyoruz. Düğün hikayesi ortalama 3 ila 5 dakika arasında değişiyor aslında birazda düğün akışına göre dakika uzuyor bu biraz çiftte bağlı hikaye sıkıcı hale getirmemek için tekrar eden görüntüleri ayırıyoruz. İzmir düğün hikayesi ekibimiz üzerinden uzun yıllar geçse de düğün hikayesi izlediğinizde en iyi şekilde hatırlamanızı sağlayacak işler yapmakta mutluluk duyuyor.