Save The Date Nedir

Save The Date çekimleri ile bu günümüz daha modern ve kalıcı bir şekilde akraba ve dostlarımıza duyuruyoruz.

Soyal medyanın hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer aldığını düşündüğümüzde,düğün günümüzü daha önceden duyurmak aslında o kadar da zor olmasa gerek. Daha önceki senelerde düğün günümüzü duyurmak için davetiye vs gibi seçenekler kullanılırdı.Şimdilerde ise Save The Date çekimleri ile bu günümüz daha modern ve kalıcı bir şekilde akraba ve dostlarımıza duyuruyoruz.

 

Save The Date çekimlerinin avantajları nelerdir?

Düğün Fotoğrafçısı olarak hikaye çekimleri’nin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerin başında zaman gelmektedir.
Save The Date çekimlerimiz düğün gününden önce olduğundan daha eğlenceli ve daha stressiz bir şekilde geçmektedir.Nikah veya düğün organizasyon stresi yaşamadığımızdan gelin ve damat adaylarımız daha rahat oluyor ve buda bizim çekimlerimize olumlu yansıyor.Bu çekimleri ister davetiye olarak tasarlatabilir veyaut sosyal medya aracılığı ile yakınlarınıza duyurabilrsiniz.

 

Save The Date için en ideal mekanlar nerelerdir?

Save The Date çekimleri için bizim sıklıkla tercih ettiğimiz mekanların başında Şile gelmektedir.Şile düğün fotoğrafçısı olarak şile sahili vazgeçilmezlerimiz arasında yerini korumaya devam ediyor.Nikaha yetişme telaşımız kalmadığına göre şile’de gün batımı seçeneklerden en güzeli olabilir.

Save The Date Çekimleri için kıyafet seçimi nasıl olmalıdır.

İzmir Düğün fotoğrafçısı Hikaye çekimleri olarak biz farklılıktan yanayız ancak seçimi tamamiyle sizlere bırakıyoruz.Başta da söylediğimiz gibi nikaha yetişme sıkıntımız yok, kıyafetlerimizde kirlenmiş kirlenmemiş derdimiz kalmadığından kıyafet seçimini tamamen gelin ve damat adaylarımıza bırakıyoruz